تماس با پشتیبانی
خانه / مقالات سایت / رزین های آکریلیک گرما سخت
فروش رزین 09128354273
فروش رزین ۰۹۱۲۸۳۵۴۲۷۳

رزین های آکریلیک گرما سخت

به دنبال پیشرفت تولید محصولات پلیمری اکریلیکی، دسته جدیدی از رزین های اکریلیکی به بازار معرفی شدند که دارای خصوصیات جدیدی از جمله سخت شدن و تشکیل فیلم به وسیله گرما و خواص فیزیکی و شیمیایی بالا برای مصارف صنعتی چه در داخل و در شرایط خارجی بودند. از جمله خواص بسیار مهم آن ها می توان به مقاومت های شیمیایی و نوری، در صد جامد بالاتر در زمان بعد از اعمال، سختی و خواص سطحی اشاره کرد. علاوه بر این با انتخاب مناسب منومرهای مصرفی در زنجیره اصلی و توجه به دانسیته شبکه ای شدن می توان به زمینه وسیعی از مصارف این دسته از رزین های اکریلیک دست یافت. به همین دلیل رزین های اکریلیک گرما سخت جایگزین سیستم های کو ره ای الکید آمین گردیدند و مصرف عمده ای در تولید پوششهای کوره ای اتومبیلی و لوازم خانگی، پوششهای مارپیچی و پوشش فلزات پیدا کردند.

تاکریل TR-1388

رزین اکریلیک پایه حلالی گرماسخت دارای گروه های فعال هیدروکسیل می باشد که جهت تولید رنگ های کوره ای طراحی شده است.

تاکریل TR-706XB

رزین اکریلیک پایه حلالی گرماسخت از نوع آکریل آمید با قابلیت های کاربردی برتر جهت تولید رنگ های کوره ای می باشد.

تاکریل TR-704UBZ

رزین اکریلیک پایه حلالی گرماسخت از نوع آکریل آمید که جهت تولید پوشش های کوره ای ظروف بسته بندی فلزی طراحی و ساخته شده است.

تاکریل TR-704XB

رزین اکریلیک پایه حلالی گرماسخت از نوع آکریل امید می باشد که به عنوان رزین رنگ های کوره ای لوازم خانگی فلزی طراحی و ساخته شده است.

تاکریل TR-120

رزین اکریلیک پایه حلالی گرماسخت دارای گروه های فعال کربوکسیل جهت ایجاد پیوند عرضی با گروه های فعال هیدروکسیل و اپوکسید در تولید رنگ های کوره ای

درباره ی admin

همچنین ببینید

واردات و فروش مواد اولیه کامپوزیت وفایبر

واردات و فروش موادشیمیایی کامپوزیت و فایبر گلاس فروش مواد شیمیایی کامپوزیت (Composite ) و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیلیکون بلوك متريال ( مدل بورد ها ) رزین سیلیکون فروش رزین فروش سیلیکون خرید رزین قیمت رزین الیاف کربن شیت واکس پلی یورتان الیاف شیشه الیاف کولار فروش رزین اپوکسی سیستم و کیوم بگ کیوم بگ رزین های اپوکسی سیلیکون RTV