تماس با پشتیبانی
خانه / مقالات سایت / رزین های هیدروکسیل دار آکریلیک

رزین های هیدروکسیل دار آکریلیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیر شهماری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121463630
آدرس کانال: @matrispolimer_group
پست الکترونیکی: Info@matrispolimer.ir

رزین های اکریلیکی هیدروکسیل دار دو جزئی که به وسیله ایزوسیانات ها سخت می شوند دارای دو مشخصه اصلی هستند. مشخصه ی اول تشکیل باند های یورتانی است که از واکنش بین اکریلیک های هیدروکسیل دار و پلیمرهای ابتدایی ایزوسیانات ها تشکیل می شوند. باند های یورتانی مقاومت شیمیایی بالایی در برابر اسیدها، قلیاها، نفت، بنزین و انواع مواد شوینده دارند. به همین دلیل پوشش هایی که با استفاده از این تکنولوژی تولید می شوند، برای استفاده در محیط های خورنده و با شرایط سخت بسیار مناسب هستند. مشخصه ی دوم قابلیت تولید این رزین ها با درصدهای مختلف از گروه های هیدروکسیل است. هنگامی که این دسته از رزین ها با ایزوسیانات ها واکنش می دهند، پوشش تولید شده خواص کاربردی مختلفی را از خود نشان می دهد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: •سخت شدن در دمای محیط و یا دمای پخت پایین ۶۰-۸۰ درجه سانتیگراد •مقاومت شیمیایی بسیار عالی •فیلم کاملا شفاف •براقیت بالا • مقاومت و ماندگاری بالا •خواص مکانیکی مناسب •چقرمگی (سختی و انعطاف پذیری در کنار هم) که این خواص کاربردی کمک بسیار زیادی در به کار گیری رزین های اکریلیک هیدروکسیل دار به عنوان پوشش نهایی در سیستم های پوششی می کنند کخه از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود: پوشش های دریایی، پوشش های صنعتی، رنگ ها و کلرهای اتومبیلی تعمیراتی، کاربردهای نظامی، پوشش های مورد استفاده در صنعت هوا و فضا و پوشش های مورد استفاده در صنعت حمل و نقل.

تاکریل ۱۲۲۰B

همچنین بخوانید  فروش رزین

رزین اکریلیک با گروه های فعال هیدروکسیل می باشد که جهت تشکیل پیوند عرضی با پلی ایزوسیانات ها طراحی و ساخته شده است که با خواص خوب دوام بالا جهت پوشش های بیرونی استفاده می شود.

تاکریل ۱۲۱۰N

رزین اکریلیک با گروه های فعال هیدروکسیل می باشد که جهت تشکیل پیوند عرضی با پلی ایزوسیانات ها ویژه رنگ ها و پوشش های شفاف (کلر) تعمیراتی اتومبیل طراحی و ساخته شده است.

تاکریل ۷۶۵ZA

رزین اکریلیک هیدروکسیل دار که به منظور ایجاد پیوند عرضی با ایزوسیانات ها طراحی و تولید شده است.

تاکریل ۳۹۲H

رزین اکریلیک هیدروکسیل دار با وسکوزیته پایین جهت تولید پوشش های دو جزئی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیر شهماری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121463630
آدرس کانال: @matrispolimer_group
پست الکترونیکی: Info@matrispolimer.ir

همچنین ببینید

فروش سیلیکون مخصوص قطعات الکترونیکی و الکتریکی

فروش سیلیکون قالبگیری ، سیلیکون گرید غذایی ، سیلیکون پزشکی، سیلیکون برق و روغن سیلیکون

فروش سیلیکون های قالب سازی و قالبگیری RTV-2 و HTV جهت ساخت قالب مجسمه ، …