تماس با پشتیبانی
سیلیکون
سیلیکون

سیلیکون

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیر شهماری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121463630
آدرس کانال: @matrispolimer_group
پست الکترونیکی: Info@matrispolimer.ir

سیلیکون از جمله مواد پلیمری است که از ترکیب اتم های سیلیسیم و اکسیژن تشکیل شده است. این ساختمان مولکولی موجب مقاومت بیشتر از آن در برابر حرارت نسبت به مواد آلی دیگر می گردد. با فرمول های مختلفی از این مواد می توان به طیف وسیعی از حالت های فیزیکی دست یافت.
سیلیکون ها را میتوان بصورت های مختلف تولید نمود و مورد استفاده قرار داد.
۱- سیلیکون های مایع (روغن سیلیکون) 
۲- سیلیکون های گرماپخت (HTV)
۳- سیلیکون های هواپخت (RTV)
– سیلیکون های مایع :
در مواقعی که بخواهیم ویسکوزیته سیلیکون مورد استفاده را کاهش دهیم از این مواد استفاده می نماییم. در ضمن این مواد باعث کاهش سختی پس از عملیات پخت نیز می گردند.
– سیلیکون های (HTV high temperature vulcanization):
با توجه به خواص بالای این مواد می توان از آنها در ساخت قطعاتی که در معرض حرارت می باشند استفاده نمود. از جمله کاربردهای این مواد ساخت قالب های عمومی و ریخته گری می باشد. از جمله کاربردهای این مواد می توان به ساخت قالب های سرامیک سازی و واشرسازی نام برد.
– سیلیکونها (RTV Room temperature vulcanization):
قابلیت پخت در دمای اتاق و نیز انعطاف پذیری و عدم چسبندگی به سطوح را دارد. با توجه به ویسکوزیته این مواد می توان از این مواد در کپی برداری از سطوح و مدل ها استفاده نمود. این مواد بسیار منعطف بوده و استفاده از آن به دفعات تأثیری در کیفیت این مواد ندارد. با استفاده از کاتالیستهای ویژه می توان سرعت پخت را تا حد زیادی افزایش داد.
کاربرد: ساخت قالب های عمومی، ساخت قالب های دقیق مدل سازی، ریخته گری های سریع و مکرر، تکثیر در سرامیک سازی، صنایع سرامیک سازی، صنایع مجسمه سازی، قالب های مقاوم در برابر کشش، صنایع واشرسازی، ورق های طلاکوبی، روان کننده ها و جداکننده ها، قالب محصولات پیچیده با ابعاد دقیق.

همچنین بخوانید  فروش سیلیکون قالبگیری ، سیلیکون گرید غذایی ، سیلیکون پزشکی، سیلیکون برق و روغن سیلیکون
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیر شهماری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121463630
آدرس کانال: @matrispolimer_group
پست الکترونیکی: Info@matrispolimer.ir